„Szkolne przygody Gangu Fajniaków”


Klasy I-III Szkoły Podstawowej nr 1 w Łazach w tym roku szkolnym przystąpiły już do trzeciej edycji akcji pod patronatem sieci sklepów Biedronka. Tym razem były to „Szkolne przygody Gangu Fajniaków”. Akcja ma na celu wpajanie uczniom dobrych nawyków ekologicznych. Uczniowie poznali magię natury, ucząc się wrażliwości ekologicznej i troski o środowisko. Poszerzyli  wiedzę o 4 żywiołach, które rządzą światem. Poznali nowych przyjaciół – Fajniaków, czyli superfajnych towarzyszy przygody, którzy mają supermoce. Wspólnie z wychowawcami przeprowadzili eksperymenty z ogniem, wodą, powietrzem i ziemią oraz wykonali konkursowe prace plastyczne. Dowiedzieli się, że natura jest bezcennym darem, który należy szanować i dbać o niego. Wszyscy
z niecierpliwością czekają na wyniki konkursu.

Jagoda Binek