11Listopada – rocznica odzyskania niepodległości.


Uczniowie klasy 3b ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Łazach pod kierunkiem wychowawczyni Anny Grabowskiej w nietypowy sposób postanowili uczcić nadchodzące Narodowe Święto Niepodległości. Nie mogli tego zrobić jak zawsze, organizując akademię. Postanowili więc nagrać filmik ze swoim występem i udostępnić go uczniom klas 1-3. Galowe stroje już od rana zwiastowały atmosferę szkolnego święta. Przypięte biało-czerwone kokardy jeszcze bardziej podkreślały tą ważną uroczystość. Uczniowie przygotowali montaż słowno-muzyczny upamiętniający rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości po 123 latach niewoli. Na swoim występie uczniowie gościli p. Dyrektor Urszulę Grzywę. Na zakończenie uczniowie zaśpiewali Hymn państwowy. Uroczystość przebiegała w poważnej ale radosnej atmosferze.

                                                                                                      Anna Grabowska