Dzień Edukacji Narodowej


Uczniowie klasy IIa ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Łazach w nietypowy sposób postanowili złożyć w tym roku życzenia swoim nauczycielom. Nie mogli tego zrobić jak zawsze, organizując dużą akademię. Postanowili, więc nagrać filmik ze swoim występem i życzeniami. Galowe stroje już od rana zwiastowały atmosferę szkolnego święta. Montaż słowno-muzyczny nosił tytuł „Dzień nauczyciela – inaczej”. Na swoim występie uczniowie gościli p. Dyrektor Urszulę Grzywę. W części artystycznej  drugoklasiści pod kierunkiem pani Jagody Binek w oryginalny sposób podziękowali nauczycielom oraz pracownikom administracyjnym za cierpliwość, troskę i trud codziennej pracy. Nie zabrakło również żartobliwych scenek z życia szkoły. Dowcipne dialogi pokazywały pracę nauczyciela jako tę, która wymaga wiele cierpliwości. Na zakończenie uczniowie zaśpiewali wesołą piosenkę. Uroczystość przebiegała w miłej i radosnej atmosferze.  

Jagoda Binek