Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice

Informujemy, że rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 w Szkole Podstawowej nr 1 w Łazach odbędzie się 1 września 2020r( wtorek).

Uczniowie klas I-III spotykają się z wychowawcami i dyrekcją szkoły na hali sportowej wg załączonego harmonogramu z zachowaniem bezpiecznego dystansu.

Uczniowie klas IV-VIII spotykają się z wychowawcami  i dyrekcją szkoły na boisku szkolnym wg załączonego harmonogramu z zachowaniem bezpiecznego dystansu. W razie niesprzyjających warunków atmosferycznych uczniowie przechodzą bezpośrednio do sal lekcyjnych.

Bardzo prosimy uczniów o przestrzeganie zalecanych zasad bezpieczeństwa (przychodzimy w maseczkach, zachowujemy bezpieczną odległość, dezynfekujemy ręce przed wejściem do szkoły).

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną prosimy Rodziców uczniów klas pierwszych, aby podczas rozpoczęcia roku szkolnego każdemu dziecku towarzyszył tylko jeden rodzic/opiekun.

Rodziców uczniów pozostałych klas prosimy o oczekiwanie na dzieci przed budynkiem szkoły z zachowaniem bezpiecznego dystansu.