Dni otwarte


            Jak każdego roku, w lutym w Szkole Podstawowej nr 1 im. Stanisława Konarskiego w Łazach,  odbyły się „Dni otwarte” dla przedszkolaków. Pani dyrektor Urszula Grzywa zaprezentowała ofertę edukacyjną szkoły, jej bogatą bazę dydaktyczną, różnorodność zajęć pozalekcyjnych i sportowe osiągnięcia uczniów. Maluchy i ich rodzice mogli zapoznać się ze swoją przyszłą szkołą i starszymi koleżankami i kolegami Celem spotkania było również  umożliwienie dzieciom wzajemnego poznania ułatwiającego adaptację w przyszłej klasie.  Nauczyciele i uczniowie „Jedynki” przygotowali wiele atrakcyjnych zajęć: zabawy plastyczne, zabawy matematyczne i  językowe  z wykorzystaniem tablicy interaktywnej, zajęcia ruchowe ze śpiewem i sportowe na sali gimnastycznej. Mali goście bardzo chętnie uczestniczyli we wszystkich zajęciach. Dla rodziców „drzwi otwarte” były okazją do spotkania z dyrekcją, nauczycielami edukacji wczesnoszkolnej, wychowania fizycznego, wychowawcą małej świetlicy szkolnej. Każde dziecko na pamiątkę pobytu w szkole dostało zakładkę do książki. Może zakładki przydadzą się dzieciom już w przyszłym roku szkolnym na lekcjach. Dziękujemy Rodzicom i Dzieciom za przybycie, duże zainteresowanie pracą naszej szkoły, miłe spotkanie i wspólnie spędzony czas. To był wyjątkowy dzień, pełen wrażeń.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Iwona Czerwonka