Bal karnawałowy kl. I-III

Karnawał to czas wspaniałej, radosnej zabawy. W piątek, 9 lutego w szkole odbyła się zabawa karnawałowa, w której uczestniczyli uczniowie klas I-III.

Na ten dzień hala gimnastyczna zamieniła się w pięknie udekorowaną salę balową. Uczniowie młodszych klas licznie przybyli w kolorowych i pomysłowych strojach, wcielając się w różne postaci. Można było zobaczyć księżniczki, rycerzy, policjantów i najróżniejsze bajkowe charaktery. Przy dźwiękach największych przebojów oraz zabawy prowadzonej przez Animatora wszyscy bawili się doskonale. W przerwie uczniowie udali się do klas na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców oraz na sesję zdjęciową. Zabawa była udana. Kolejne karnawałowe szaleństwo dopiero za rok.