#DzieciUcząRodziców


Ogólnopolska akcja edukacyjna „Dzieci uczą rodziców”

 lekcja „ Bezpieczne ferie zimowe”

Ogólnopolska akcja edukacyjna „Dzieci uczą rodziców”

 lekcja „ Bezpieczne ferie zimowe”

#DzieciUcząRodziców

  Zbliżają się ferie zimowe, czyli okres wyjazdów i beztroskiej zabawy na śniegu i lodzie, ale to także czas zabawy w domowym zaciszu. By ferie przebiegały szczęśliwie należy pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. 10 stycznia odbyła się kolejna lekcja z cyklu „Dzieci uczą rodziców”. Tematem było bezpieczeństwo podczas ferii. W lekcji wzięli udział wszyscy uczniowie klas I-III. W trakcie zajęć dzieci poznały najważniejsze zasady bezpieczeństwa w domu i poza nim podczas ferii zimowych. Następnie pokolorowały obrazek „Bezpieczne ferie” i zabrały go do domu, aby przekazać zdobytą wiedzę swoim rodzicom.

Za poprzednią lekcję, w której uczestniczyły klasy młodsze szkoła otrzymała piękny dyplom.   

Joanna Bątorek