Święta tuż tuż…


16 grudnia w klasie Ia SP1 w Łazach zapachniało już świętami. Wszystko za sprawą przedświątecznych warsztatów dekorowania domowych pierniczków, w których miały okazję uczestniczyć pierwszaki. Mając do dyspozycji kolorowy lukier, pędzelki i patyczki, każde dziecko mogło ozdobić pierniczki według własnego pomysłu. Wszyscy pracowali
z ogromnym zaangażowaniem, tworząc prawdziwe cudeńka. W warsztatach uczestniczyła również Pani Dyrektor, która z zapałem dekorowała swoje pierniczki. Podczas pracy było wiele radości i śmiechu. Zapach korzennych przypraw roznosił się przyjemnym aromatem po całej szkole i wprawił innych uczniów w świąteczny nastrój. Po skończonej pracy wszyscy
z apetytem częstowali się pierniczkami. Pierniki, a także lukier w różnych kolorach, zostały upieczone i przygotowane przez Panią Agnieszkę – mamę Leona , która wraz z innymi mamami pomagała uczniom w pracy, służyła radą i pomocą, za co składamy serdeczne podziękowania.

Jagoda Binek