Zajęcia otwarte


W dniu 27.02.br. w Szkole Podstawowej nr 1 w Łazach odbyły się zajęcia otwarte dla przedszkolaków i ich rodziców. Dyrektor Urszula Grzywa przywitała wszystkich przybyłych i zaprosiła do obejrzenia prezentacji ukazującej warunki bytowe i możliwości edukacyjne szkoły. Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej, języka angielskiego oraz w-f przeprowadzili krótkie zajęcia ukazujące umiejętności uczniów klas pierwszych, a drużynowe Gromady Zuchowej ,,Dobrych Czarodziejów” zaprezentowały zabawy i pląsy. Przedszkolaki chętnie włączyły się do zajęć i zabaw, co sprawiło im wiele radości. Na zajęciach artystycznych każde dziecko wykonało pracę plastyczną ,którą zabrało do domu na pamiątkę pobytu w szkole .Dziękujemy rodzicom i dzieciom za odwiedzenie naszej szkoły i mamy nadzieję na powtórne spotkanie z sympatycznymi przedszkolakami we wrześniu, już w roli uczniów klas pierwszych.

 

Bogusława Skulska                                                                                                                                                                                                    Anna Grabowska