Bal karnawałowy


Bal karnawałowy  dla dzieci to dzień  niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni.

W dniu 1 lutego w Szkole Podstawowej 1 w Łazach odbył się dla dzieci Bal Karnawałowy.

Tego dnia już od rana  pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, na korytarzu szkolnym można było spotkać wróżki, królewny, , rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, …nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci.  Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich

do wesołej zabawy.Na tą wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu wodzireja,

który zachęcał wszystkich do tańca przygotowaną muzyką. Dzieci świetnie się bawiły.

W przerwie uczniowie porozchodzili się do swoich klas, gdzie mogli chwilę odpocząć, ochłonąć i zjeść coś pysznego. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową.  Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze.

Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom.