Dzień Kobiet w naszej szkole

Z okazji Dnia Kobiet Samorządy Uczniowskie Szkoły Podstawowej oraz Gimnazjum zadbały o dobrą zabawę. Zorganizowano apel oraz konkurs o tytuł Superdzieczyny. W szranki stanęło osiem odważnych dziewcząt z klas 4-7. Kandydatki do tytułu Superdziewczyny zmierzyły się w 7 konkurencjach wymagających wiedzy, umiejętności oraz sprawności ruchowej. Były pytania o sportowców, wokalistki, zwierzęta .Trzeba było wykazać się umiejętnością szybkiego zapinania guzików koszuli męskiej, slalomem z książką na głowie oraz znajomością narzędzi typu: klucz francuski, imadło,wkrętarka itp. Po ostatniej konkurencji wszystko stało się jasne: tytuł Superdziewczyny 2018 zdobyła Weronika Zawalska z klasy 4a. Gratulujemy Weronice i wszystkim uczestniczkom konkursu.