Dzień Otwarty w naszej szkole


28 lutego dzieci mające w przyszłym roku rozpocząć naukę w klasie pierwszej odwiedziły naszą szkołę wraz ze swoimi rodzicami. Wszystkich gości bardzo serdecznie powitała pani dyrektor Urszula Grzywa, która zaprezentowała zgromadzonym bogatą ofertę edukacyjną placówki. Rodzice dowiedzieli się, że Szkoła Podstawowa nr 1 w Łazach  jest szkołą przyjazną dziecku, dba o rozwój i bezpieczeństwo swoich uczniów. Na przedszkolaków czekało mnóstwo atrakcji m.in.: zajęcia z edukacji wczesnoszkolnej, zajęcia z języka angielskiego, zabawy ruchowe na sali gimnastycznej oraz pląsy z zuchami. Mali goście chętnie wykonywali różnorodne zadania, wykazali się dużą wiedzą ,samodzielnością oraz pomysłowością. Po bardzo aktywnie spędzonym czasie na zajęciach goście wraz z panią dyrektor wybrali się na spacer po szkole. Z zainteresowaniem obejrzeli nowocześnie wyposażone sale lekcyjne, pracownię informatyczną, salę logopedyczną  i relaksacyjną, świetlicę.

Dziękujemy wszystkim za przybycie. Było nam miło gościć dzieci i rodziców w naszych szkolnych progach.  Do zobaczenia we wrześniu!