Rozpoczynamy głosowanie na najpopularniejszego sportowca minionego roku! MILENA TOKARSKA !

A mamy kim się pochwalić. Nominowana do tytułu Sportowiec Roku 2017 w Plebiscycie Gazety Myszkowskiej i Kuriera Zachodniego – MILENA TOKARSKA (kolarstwo, MGLKS „Błękitni” Paula Trans Koziegłowy). Jest uczennicą klasy 4 naszej szkoły. Mało który zawodnik może pochwalić się tyloma sukcesami osiągniętymi w ubiegłym roku co młodziutka mieszkanka Łaz. Reprezentantka „Błękitnych” Koziegłowy po raz kolejny wzięła udział w Mini Tour de Pologne, wyścigu towarzyszącym najważniejszej imprezie kolarskiej w naszym kraju. Po raz kolejny w nim brylowała, stając na podium na trzech etapach. Tryumfowała w swojej kategorii w Katowicach i Zakopanem, w Szczyrku była z kolei druga. Opromieniona tymi sukcesami zdobyła następnie w Kwidzyniu tytuł Mistrzyni Polski Szkółek Kolarskich MTB wśród zawodniczek z rocznika 2007.

Pomóżmy wygrać Naszej Mistrzyni głosując na nią w plebiscycie.

Wystarczy wysłać sms-a o treści ICH.GM11 na nr 7255 koszt 2,46zł (jeden głos) lub na nr 92055 koszt 24,60zł (dziesięć głosów).