Bal karnawałowy


W piątkowe przedpołudnie, 19 stycznia, odbył się – tak długo oczekiwany przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w Łazach – bal karnawałowy. W tym dniu sala gimnastyczna zamieniła się w zaczarowaną krainę pełną wróżek, czarodziejów, księżniczek, kowbojów, policjantów i innych barwnych postaci.  Bal poprowadził  wodzirej, który od pierwszych taktów skocznej muzyki zagrzewał dzieci oraz ich opiekunów do wspólnej zabawy i korowodów tanecznych. Atmosfera podczas zabawy była fantastyczna, dzieci odśpiewywały tegoroczne muzyczne hity takie, jak ,,Ona tańczy dla mnie’’, czy ,,Bałkanica’’. Podczas imprezy odbywały się także konkursy, w których uczniowie chętnie brali udział. Warto nadmienić, iż rodzice przygotowali swoim pociechom słodki poczęstunek w salach klasowych. Choć wszyscy uczestnicy wspaniale się bawili i tańcom nie było końca, to czas dobrej zabawy upływał szybko. Na pewno tegoroczny bal będzie niezapomniany, a uczniowie już nie mogą doczekać się kolejnego.