Akademia – Dzień Edukacji Narodowej


W dniu 16 października w Szkole Podstawowej nr 1 w Łazach odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie kl. IIIc przygotowali program artystyczny w formie humorystycznej.
Do pierwszej części uroczystości zostały zaproszone obie panie dyrektor oraz panie nauczycielki z klas I-III, które wcieliły się w role uczennic i próbowały odpowiadać na zadawane pytania, jednakże konwencja programu sprawiła, że nie odpowiedziały i otrzymały oceny niedostateczne .Wywołało to ogólną wesołość u widowni. W dalszej części zaprezentowane zostały scenki z życia szkoły, sentencje o szkole i powiedzenia najczęściej słyszane z ust nauczycieli. Uczniowie złożyli wszystkim nauczycielom życzenia w formie wierszowanej i śpiewanej. Uroczystość przebiegała w miłej, radosnej atmosferze.

Bogusława Skulska