Jadą na finał wojewódzki


W dniach 23-24 w Zawierciu odbył się Turniej z „Podwórka na Stadion” o Pucharu Tymbarka. Gminę Łazy reprezentowały dwie drużyny UKS „Jedynki” w wieku 10 i 12 lat. Zawodnicy pokonali wszystkie zespoły i zakwalifikowali się do finału wojewódzkiego.
W dniu 23.10.2017 w Zawierciu odbył się turniej kwalifikacyjny Pucharu Tymbarka. W rozgrywkach wzięło udział osiem drużyn z terenu powiatu w tym zawodnicy UKS „Jedynki” działającego przy Szkole Podstawowej nr 1 w Łazach. Po bardzo dobrej grze zawodnicy z Łaz wygrali turniej kwalifikując się do finałów wojewódzkich które odbędą się wiosną w Sosnowcu.

Wyniki UKS „Jedynka”:
UKS JEDYNKA ŁAZY-SP Goleniów 7:0
UKS Football Zawiercie-UKS JEDYNKA ŁAZY 1:4
SP 6 Zawiercie- UKS JEDYNKA ŁAZY 0:12
Półfinał SP Szczekociny- UKS JEDYNKA ŁAZY 0:3
Finał UKS Football Zawiercie- UKS JEDYNKA ŁAZY 0:2

Skład drużyny:
Daniel Tarnowski, Mikołaj Siewnik, Szymon Włosek, Bartosz Długokęcki, Oskar Bereda, Wiktor Dutka, Jakub Sroka, Franciszek Dobczyński, Bartłomiej Mroziński, Maksymilian Gorzkowski. Trener Radosław Błoch
Również druga drużyna UKS „Jedynki” rocznik 2006/2007 awansowała do turnieju wojewódzkiego wygrywając w dniu 24.10.2017 swój turniej kwalifikacyjny. Młodzi piłkarze okazali się najlepsi z pośród osiemnastu drużyn z powiatu zawierciańskiego. W finale pokonali SP Pradła 4:1.

Skład drużyny:
Mehdi Ayari, Michalik Jakub, Wiecławek Dariusz, Więcławek Przemysław, Kurek Paweł , Kurek Mateusz, Lipiec Aleksander, Kasprzak Maksymilian, Sojka Adrian, Gocyla Kacper. Trener Hubert Maciążek