Spotkanie z rodzicami uczniów do klas pierwszych Szkoły Podstawowej


Dnia 5 kwietnia w Zespole Szkól nr 1w Łazach odbyło się spotkanie z rodzicami uczniów do klas pierwszych Szkoły Podstawowej.
Najpierw do licznie przybyłych rodziców z dziećmi przemówiła dyrektor szkoły pani Urszula Grzywa przedstawiając ofertę skierowaną do pierwszaków na rok szkolny 2017/2018. Rodzice mieli też możliwość obejrzenia prezentacji multimedialnej dotyczącej prowadzonych w szkole zajęć, wyposażenia szkoły itd. Następnie rodzice z dziećmi udali się na zajęcia otwarte z uczniami klasy I, prowadzone przez Iwonę Czerwonkę. Przyszli pierwszoklasiści bardzo chętnie uczestniczyli w zajęciach plastycznych. Chętne dzieci uczestniczyły w zabawach
i pląsch przygotowanych przez 13 Gromadę Zuchową „Dobrych Czarodziejów”,
a następnie w zajęciach rytmicznych prowadzonych przez panią Katarzynę Kwiecień. Na koniec rodzice zwiedzili szkołę, a dzieci otrzymały coś słodkiego.