Wycieczka klas drugich do Fabryki Bombek.


Dnia 23 listopada uczniowie klas drugich szkoły podstawowej z Zespołu Szkół nr1 w Łazach wraz z wychowawczyniami byli na wycieczce w Fabryce Bombek „DECORA” w Miechowie.
Dzieci zapoznały się z kolejnymi etapami powstawania bombki.
W Miechowie bombki wyrabiane są ręcznie, ręcznie ozdabiane i pakowane. Kształty bombek są przeróżne: od zwierzątek po instrumenty, postacie z bajek, samochodziki itp. Dzieci z zachwytem oglądały bajecznie kolorowe bombki. Oprócz tego wielką frajdę dzieciom sprawiło własnoręczne malowanie przygotowanych bombek. Z wielką pomysłowością dzieci ozdabiały brokatem swoje bombki, które będą miały okazję powiesić na domowych choinkach. Dzieci miały również możliwość zakupienia sobie gotowych bombek.
Wszyscy wrócili z wycieczki bardzo zadowoleni i bogatsi w wiedzę na temat „skąd się biorą bombki”.

Anna Grabowska