Wybory do Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej


3 października odbyły się w naszej szkole wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej. Jak co roku wywołały one spore emocje wśród uczniów. W szranki stanęło sześcioro kandydatów, którzy podczas kampanii wyborczej starali się przekonać do siebie i swojego programu jak największą liczbę kolegów i koleżanek.
Wyniki wyborów przedstawiają się następująco:
Przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego została Natalia Czernek z kl. 5a -liczbą głosów 37
Zastępcą przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego został Igor Łuszczyński z kl. 6a , na którego zagłosowało 32 uczniów
Sekretarzem Samorządu Uczniowskiego: Natalia Kopczyńska z kl. 5a z liczbą głosów 10
Nowo wybranemu zarządowi gratulujemy i życzymy owocnej pracy w roku szkolnym 2016/2017