Jasełka


W dniu 18 grudnia o godzinie 9.00 na sali gimnastycznej odbyło się świąteczne spotkanie, na którym uczniowie klasy II c zaprezentowali jasełka dla klas I-III Szkoły Podstawowej. Przedstawienie było wyjątkowe, gdyż w jasełkach wystąpiły postacie ze znanych nam wszystkim bajek. Na scenie obok Marii, Józefa, pasterzy, królów i aniołów pojawili się Czerwony Kapturek, Pinokio, Calineczka oraz Kopciuszek. wszyscy bohaterowie wystąpili w przepięknych strojach a całości dopełniła piękna dekoracja wykonana przez Aleksandrę Piedo. Występ uczniów był bogaty w dobrze znane wszystkim kolędy. Na świątecznym spotkaniu jasełkowym mogliśmy gościć panią Bożenę Miklas, panią Elżbietę Gradzik, panią Teresę Nowak oraz proboszcza ks. Stanisława Wykę. Na zakończenie uczniowie wraz z wychowawcą Anną Cyganek życzyli wszystkim nauczycielom, uczniom, rodzicom i przybyłym gościom wesołych świąt.

 

Jasełka odbywały się także w klasach starszych oraz w Gimnazjum