Warsztaty świąteczne uczniów ZS1


W ramach prezentu mikołajkowego uczniowie klasy IIIa i IIIc ZS1 razem z wychowawczyniami: Jagodą Krzyścik, Izabelą Saczyńską i Bogusławą Skulską odwiedzili pracownię Pani Anny Jach. Na warsztatach świątecznych uczniowie samodzielnie tworzyli ozdoby świąteczne. W niektórych glina obudziła ukryty talent i pasję. Modelowanie gliny sprawiło im niezmierną przyjemność, a świątecznymi pamiątkami uczniowie obdarują najbliższych.

Również panie pracujące w Bibliotece Publicznej zorganizowały warsztaty świąteczne. Zdobienia bombek uczyły się dzieci z klasy IIIb i IIc z wychowawczyniami: Anną Grabowską i Anną Cyganek, a śnieżne kule robili uczniowie klasy IIb z wychowawczynią Ewą Kocybą. Wszyscy uczniowie z wielkim zaangażowaniem i przyjemnością oddawali się pracy. Powstały piękne, kolorowe i świecące ozdoby, które dzieci wykorzystają do dekoracji świątecznych. Uczniowie klasy IIIb wykonane bombki przeznaczyli na Kiermasz Świąteczny.

Jagoda Krzyścik, Anna Grabowska