Apel z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych


Nakręcać można zegarek- jasne, ale klasa IIIa Szkoły Podstawowej ZS1 nakręciła pomaganie. Trwający miesiąc konkurs zbierania plastikowych nakrętek zakończył się sukcesem. Zgromadzone nakrętki trafiły do fundacji PRODESTE. A konkurs to tylko wstęp do apelu z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych, który zorganizowała 10 grudnia integracyjna klasa IIIa pod kierunkiem wychowawców Jagody Krzyścik i Izabeli Saczyńskiej. Apel poruszał bardzo trudny temat niepełnosprawności. Uczniowie klasy IIIa uświadomili innym uczniom jak ważni są w życiu swoich niepełnosprawnych kolegów. Wygrani w konkursie „Nakręcamy pomaganie” otrzymali dyplomy „Przyjaciela osób niepełnosprawnych” oraz klasowe nagrody. Wszystkie klasy otrzymały nagrody pocieszenia.
Jagoda Krzyścik