Montaż słowno-muzyczny z okazji zbliżającego się Narodowego Święta Niepodległości


W dniu 10 listopada klasy IIIb i IIIc pod kierunkiem Anny Grabowskiej i Bogusławy Skulskiej przedstawiły montaż słowno-muzyczny z okazji zbliżającego się Narodowego Święta Niepodległości. Montaż obejrzeli uczniowie klas młodszych pod opieką swoich wychowawców i w obecności pani dyrektor Urszuli Grzywy. Mali uczniowie w sposób poważny i uroczysty, a zarazem przystępny poruszyli bardzo ważną kartę w historii Polski – odzyskanie niepodległości po 123 latach niewoli. Wszyscy uczniowie byli bardzo ładnie ubrani, mieli własnoręcznie robione kotyliony i chorągiewki. Akademia przebiegła w podniosłej i uroczystej atmosferze.
Dzień wcześniej delegacja uczniów z klas trzecich pod opieką pani Bogusławy Skulskiej odwiedziła Urząd Miejski, gdzie dzieci wręczyły kotyliony min. panu Burmistrzowi Maciejowi Kaczyńskiemu i pani Sekretarz Ilonie Pelon.