Festyn „Pieczonego ziemniaka” w Jedynce


Już kolejny raz uczestniczyliśmy w festynie ,,Pieczonego ziemniaka” – imprezy zorganizowanej przez rodziców, dyrekcję szkoły, nauczycieli oraz uczniów Zespołu Szkół nr 1 w Łazach.
Główną atrakcją były pieczonki przygotowane przez rodziców. Można też było spróbować pysznych ciast. Sobotnie popołudnie umilały występy uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum. Ogromną niespodzianką był występ rodziców wraz z dziećmi z klasy pani Joanny Bątorek, którzy przedstawili inscenizację wiersza Juliana Tuwima ,,Rzepka”. Zachwyciły nas piękne przebrania i odpowiednio dobrany podkład muzyczny. Ponadto uczniowie zaprezentowali swoje talenty wokalne, aktorskie, akrobatyczne, a gimnazjaliści przedstawili modę uczniowską ,,Crazy show”.
Najmłodsi mogli sprawdzić się w konkursach sprawnościowych i bawić się na zamkach dmuchanych. W trakcie imprezy rozegrany został turniej koszykówki oraz roztrzygnięto konkurs na najładniejszą rzeźbę z ziemniaka.
Festyn był bardzo udany, dopisała pogoda i wszyscy się świetnie bawili. Zapraszamy za rok.

Młodzi dziennikarze z I a